Pierwszy film na Youtube

Hej!
W końcu powstał, mój pierwszy film na Youtube!
Ogromnie się cieszę, bo długo mi zajęło zabranie się do niego. Jak już się zabrałam, to kolejny długi okres czasu zajęło mi nagrywanie, montowanie i uczenie się tego wszystkiego (co zresztą trwa nieustanie). Mam nadzieję, że będzie coraz lepiej. Jeśli macie jakieś porady to dajcie koniecznie znać! Samej ciężko to wszytsko ogarnąć, choć oczywiście wspomagam się Youtubem.


Nie obyło się bez wpadek. Pierwszą z nich jest wyrenderowanie filmu w 24 klatach (a powinien być 25), niestety ta opcja zmieniła się już na samym początku edycji filmu i pomimo wielu prób i dużej ilości czasu, nie udało mi się tego naprawić. W związku z tym pojawiają się takie poziome paski, chociaż może nawet tego nie zauważyliście. 😛 Ale dzięki temu wiem jak temu zapobiec na przyszłość. 🙂

Kolejna wpadka jest z napisem decluttering, oczywiście w pierwszej wersji filmu jest błąd. Aktualnie już to zmieniłam i jest poprawiona wersja na Youtube. Właściwie nie wiem, jak to się stało. Jestem prawie pewna, że kopiowałam ten napis, ale pomimo to oczywiście, że popełniłam błąd!
Ale to wiecie… myślę, że u mnie tak zawsze. Zawsze gdzieś muszę się pomylić 😛 Ale nic… już jest poprawna wersja i zapraszam Was serdecznie do oglądania i subskrypcji!

Pozdrawiam Was gorąco!
Buziaki

Dodaj komentarz