Mama kocia i kociątko wtulone w siebie.

Kiedy małe rzeczy zmieniają Twoje życie!

Nie macie pojęcia jak się ciesze, że w końcu zaczynam tego bloga. Mam tyle dobrej energii wiec chciałabym się z Wami nią podzielić.
Chciałbym dziś Wam przedstawić niesamowitą historię mojego kota.

Pewnego dnia (to była niedziela) około rok temu, kiedy razem z moim chłopakiem (wtedy był jeszcze tylko moim chłopakiem) wychodziliśmy do kościoła. Śpieszyliśmy się , jak zwykle a tu na naszych schodach, zaraz za naszymi drzwiami stał niesamowity kot.

Kot (a właściwie kotka) była trzykolorowa: czarno-rudo-biała. Otworzyliśmy z powrotem drzwi i weszła razem z nami do domu. Daliśmy jej coś do zjedzenia, od razu wskoczyła nam na blat kuchenny, a dokłądnie na kuchenkę. Oczywiście spóźnialiśmy się do kościoła, ale kiedy wróciliśmy ona czekała na nas! To było coś niesamowitego. Pytaliśmy sąsiadów ale nikt nie wiedział czyj to kot, więc ją przygarnęliśmy. W końcu okazało się, że jest w ciąży i urodziła nam cztery piękne kociaki, dwa rude, jeden- biało-rudy i jeden czarno-biały.

Mieliśmy pięć szczęść w jednym czasie. Niestety jeden z młodych umarł bardzo szybko.. Następnie dwa rude oddaliśmy. A jak byliśmy na wakacjach ostatnia mała kicia zaginęła.

Teraz mamy z powrotem tylko naszą Kocicę, mieszkamy już w innym miejscu, a ona dalej jest z nami. Musimy wychodzić z nią jak z psem, ale nie na smyczy (wcześniej wynajmowaliśmy parter domku i miała podwórko).
Kicia tęskni za nami kiedy wychodzimy i bardzo lubi się przytulać. Bardzo ją kochamy i daje nam odrobinę szczęścia każdego dnia. Pewnego dnia, kiedy będziemy mieli już nasz własny dom, będziemy mieć więcej kotów, psów i innych zwierząt.

Przesyłam wam część swojego szczęścia.
Buziaki

 

Zobacz też inne wpisy na martynagornicka.pl:

Formaldehyd i inne szkodliwe substancje w kosmetykach. 6 substancji, które warto unikać.

Jak zorganizować domowe SPA? Warsztaty: “Naturalnie, że SPA. mni spa dla twojej cery”.

Jakie są moje marzenia??

Czy też macie takie dni, kiedy wszystko idzie nie tak?

 

 

Dodaj komentarz